winners - Сайт Міжнародного конкурсу ім. Мирона Старовецького

Перейти к контенту


Переможці конкурсів
_____

Гран-прі


Переможці конкурсів
_____
ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ імені МИРОНА СТАРОВЕЦЬКОГО
2004 рік
Музичні училища
Гран-прі: Мищій Михайло (Тернопільське обласне музичне училище ім.С.Крушельницької). Викладач-Жеграй Б.Б.
I премія: Олексієнко Р. (Малин).
II премія: Назарак О. (Тернопіль).
III премія: Котик Р. (Тернопіль), Цяпало Т. (Львів), Томала Б. (Польща).
Музичні  академії
I премія: Малинівський О. (Львів), Мазур Ю. (Донецьк).
II премія: Ільницький С. (Донецьк), Нищота Я. (Київ).
III премія: Османов Д. (Донецьк), Ібрагімов Е. (Донецьк), Лю Оумен (Київ).
                                                                                      
2006 рік
Музичні училища
 Гран-прі: Дехтярук Богдан (Уманьське  обласне музичне  училище  ім.П.Д.Демуцького). Викладач-Безпоясний В.А.
   I премія: Напора В. (м.Тернопіль)  
   II премія: Роденко П., Кульбашний Т. (м.Тернопіль)
  III премія: Ендрис П., Тоцький П., Томала Б.

Музичні  академії
   II премія: Зародін М., Ільницький С.  
   III премія: Марчук А., Федарак І., Назарак О.
2008 рік
Музичні училища
Гран-прі: Князєв Ельвіс (Сімферопольське музичне училище ім. П. І. Чайковського). Викладач-Княжицький Д.В.
I премія: Кульбашний Т. (Тернопіль).
II премія: Казмірчук Я. (Львів).
III премія: Фальбота В. (Тернопіль).
Музичні  академії
Гран-прі: Попович Остап (Львівська національна музична академія ім.М.В.Лисенка). Викладач-доцент  Гишка І.С.
I премія: Назарак О. (Донецьк), Котик Р. (Львів).
II премія: Жибак І. (Львів), Самороков А. (Харків).
III премія: Пісковий І. (Донецьк), Ісмаїлов Н. (Донецьк).
                                          
2010 рік
Музичні училища
Гран-прі: Гуцуляк Тарас (Одеська ССМШІ ім.П.С.Столярського). Викладач-доцент Борух І.М.
I премія: Спіридоненко В. (Сєвєродонецьк).
II премія: Кулик В., Карпик В. (Івано-Франківськ), Гарасюк А. (Тернопіль).
III премія: Фик Ю. (Тернопіль), Бурак О. (Малин), Когут Б. (Львів), Карімов І. (Херсон).
Музичні  академії
I премія: Зборівський О. (Київ), Тиранський М. (Польща).
II премія: Кульбашний Т. (Донецьк), Гвудзь М. (Польща), Жибак І. (Львів), Пісковий І. (Донецьк).
III премія: Горгальов С. (Дніпропетровськ), Головін М. (Київ), Куряк Д. (Польща), Фальбота В. (Донецьк).
                                               
2012 рік
Музичні училища
Гран-прі: Спірідоненко Владислав (Сєвєродонецьке обласне  музичне  училище ім. С.С. Прокоф'єва). Викладач-Головін Ю.М.
I премія: Головін Д. (Сєвєродонецьк), Побейнич Д. (Краматорськ), Аріфов Р. (0деса).
II премія: Москалик Л. (Львів), Сінєнко Р. (Москва), Данилейко В. (Тернопіль).
III премія: Боднаренко І. (Сєвєродонецьк), Мартинов Я. (Львів), Гальом В. (Луцьк).
Музичні  академії
Гран-прі: Кульбашний Тарас (Донецька державна музична академія імені Сергія Прокоф'єва). Викладач-доцент Подольчук В.В.
I премія: Кулик В. (Львів), Клочко Р. (Харків).
II премія: Князєв Е. (Донецьк), Макогончук П. (Львів).
III премія: Полушкін О. (Москва), Карпик В. (Львів), Маслівєц Д. (Москва).  
                                                                            
2014 рік
Музичні училища
 Гран-прі: Грищук Вікторія (Львівська  ССМШІ ім.С.Крушельницької). Викладач-професор Наконечний Р.М.
I премія: Ірха Віталій (Тернопіль), Голобородов Дмитро (Полтава).
II премія: Борінов Максим (Хмельницький), Котюх Олександр (Івано-Франківськ).
III премія: Вовчук Артем (Тернопіль), Лупу Іван (Дрогобич).
Музичні  академії
Гран-прі: Каримов Ігор (Одеська Національна  музична академія ім.А.В.Нежданової). Викладач-доцент Борух І.М.
I премія: Мельничук Дмитро (Київ), Горгальов Сергій (Дніпропетровськ).
II премія: Бурак Олесь, Суворов Віктор (Київ).
III премія: Фик Юрій (Донецьк), Єдинак Андрій (Львів).
2016 рік
                Коледжі,  музичні училища   (студенти  І-ІІ курсів),  
школи-десятирічки  та обдаровані  учні-випускники  музичних шкіл.
 I премія: Микитюк Назар (Тернопіль), Кучма Юрій (Львів)
II премія:  Ковальчук Артур (Одеса), Шавлай Іван (Горішні Плавні)
III премія: Стахнів Лука (Львів), Савків Андрій (Івано-франківськ), Мізерій Микола (Київ), Корчак  Ярослав (Тернопіль)
Коледжі, музичні  училища   (студенти ІІІ-ІV  курсів)
та старші  класи шкіл-десятирічок.
Гран-прі: Борінов Максим (Хмельницьке  музичне  училище ім.В.І.Заремби). Викладач-Безнюк Т.В.
I премія: Шевчук  Ілля (Хмельницький),  Бихун Володимир (Сєвєродонецьк)
IІ премія: Бура  Тетяна (Тернопіль) Котюх  Олександр (Івано-Франківськ), Попруга  Артем (Сєвєродонецьк)
ІІІ премія: Гринюк  Назарій (Івано-Франківськ), Ковальчук  Тарас (Львів)
      Музичні академії  та трубачі-професіонали віком до 30  років.
Гран-прі:  Скакун Олег (Київська  національна  музична академія  ім.П.І.Чайковського). Викладач-професор Баланко М.Я.
I премія: Ірха  Віталій (Харків),  Грищук Вікторія (Львів)
II премія:  Гарасюк Андрій (Харків),  Арутюнян Азат (Єреван)
III премія: Бачило  Михаїл (Мінськ).
Контакти
_____
Міжнародний Конкурс трубачів ім. Мирона Старовецького
м. Тернопіль вул. Максима Кривоноса, 2
Tel: +380 97 298 7524 Жеграй Богдан Богданович (дзвінки, VIBER), +380 66 374 5467

Міжнародний Конкурс валторністів ім. Мирона Старовецького
м. Тернопіль вул. Львівська, 11
Tel: +380 67 796 6264; +380 99 353 1484 Кушнірик Мирослав Мар'янович




  • facebook
  • skype
  • google+
  • twitter




Назад к содержимому